Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

Aktualności

Rekrutacja na semestr letni 2016/2017 obejmująca studia stacjonarne II stopnia oraz studia niestacjonarne I i II stopnia rozpoczęła się 12 grudnia 2016 roku. Szczegółowy terminarz rekrutacji znajduje się tutaj. 

Nie wiesz co chcesz studiować?
(rozmowa z Izą Średzińską z Biura Karier Studenckich AMG)


Z pełną ofertę edukacyjną Akademii Morskiej w Gdyni możesz zapoznać się tutaj.


Ogłoszenia Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych znajdziesz na poniższych stronach:​​​      

    

   

   


Na pewno chcesz zdobyć najbardziej poszukiwany i opłacalny zawód. Marzy Ci się zostanie specjalistą w jakiejś dziedzinie, praca na wysokim stanowisku lub prowadzenie własnej firmy.  Warto dążyć do urzeczywistnienia tych marzeń.  I dlatego warto  podjąć naukę w Akademii Morskiej w Gdyni, która w swej ofercie ma prawie 50 specjalności realizowanych na czterech różnych wydziałach.

Studenci WPiT przed głównym wejściem AMG

Nasza oferta jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy, a niewątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich jak i lądowych. W naszej ofercie znajdziesz:

Akademia Morska w Gdyni stwarza możliwości niezbędne do prawidłowego studiowania i oferuje swoim studentom dobre warunki socjalno-bytowe i kulturalno-rekreacyjne. Informacje na ten temat znajdziesz w dziale Dydaktyka.

Podmiot udostępniający: 

AMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

iza
09.05.2016
Wprowadzenie:
M.Bergańska 06.05.2016
Ostatnia modyfikacja:
M.Bergańska 14.12.2016